INFORMACIONE MBI EKIPIN LACIAN FUTBOLLIN SHQIPTAR E ATE TE HUAJ
 
PortaliForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 LAC JEP DORHEQJEN TRANJERI ILIR GJYLA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 02/09/2008

MesazhTitulli: LAC JEP DORHEQJEN TRANJERI ILIR GJYLA   Tue Sep 16, 2008 1:39 pm

Ilir Gjyla ka dhėnė dorėheqjen nga posti i trajnerit tė Laēit. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga burime zyrtare pranė klubit kurbinas. Tekniku lushnjar i ka paraqitur dje kėtė vendim presidenti tė klubit, Pashk Laska, i cili mėsohet tė mos e ketė pranuar dorėheqjen. Gjithsesi, Gjyla e ka paraqitur kėtė vendim si tė parevokueshėm pėr shkak tė disa arsyeve familjare dhe nuk do tė tėrhiqet prapa.Tekniku ishte paraqitur vetėm nė disa seanca stėrvitore gjatė javės me Laēin. Edhe nė fundjavė ai ka qenė i pranishėm nė pankinėn e Laēit nė ndeshjen e luajtur ndaj Adės nė Shijak.Emri mė i lakuar gjatė orėve tė fundit pėr t’u ulur nė postin e trajnerit tė Laēit ėshtė ai i Vasil Bicit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://kflaci.albanianforum.net
 
LAC JEP DORHEQJEN TRANJERI ILIR GJYLA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KF LACI KURBINI :: SKUADRA E LACIT :: INFORMACIONET E SKUADRES-
Kėrce tek: