INFORMACIONE MBI EKIPIN LACIAN FUTBOLLIN SHQIPTAR E ATE TE HUAJ
 
PortaliForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiRegjistrohu

JEMI NE NDERTIM PO E BEJM KETE FAQE PER EKIPIN E LACIT DHE TIFOZAT LACIAN ADMIN
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
MENUJA E FK LACI
Portali i lacit      
Kat. Superiore
Tirana 10
Shkumbini 9
Elbasani 8
Vllaznia 7
Dinamo 6
Flamurtari 6
Besa 4
Partizani 4
Apolonia 4
Lushnja 3
Bylis 3
Teuta 2
Kat. E pare
Skenderbeu 9
Burreli 7
Luftetari 6
Turbina 6
Gramozi 6
Kastrioti 6
Beslidhja 4
Dajti 4
Laci 4
Naftetari 4
Terbuni 4
Sopoti 3
Skrapari 1
BilishtSport 1
Pogradeci 1
Ada 1
GRUPI I KOMBETARES
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Admin
 
Mesazhe te Shpejta
Tema Fundit
» LACI FITON ME TERBUNIN
Sun Sep 28, 2008 8:22 pm nga Admin

» LAC MUNGESA E VETME ESHTE VETEM TRANJERI
Thu Sep 18, 2008 5:49 pm nga Admin

» CHAMPIONS LEAGUE 2008-2009
Thu Sep 18, 2008 12:43 am nga Admin

» ""IL PINTURIKIO"" HISTORIA E ALESANDRO DEL PIEROS
Tue Sep 16, 2008 2:02 pm nga Admin

» LAC JEP DORHEQJEN TRANJERI ILIR GJYLA
Tue Sep 16, 2008 1:39 pm nga Admin

» LACI NUK NUK SHKON ME SHUME SE 0-0 ME ADEN
Mon Sep 15, 2008 11:05 pm nga Admin

» SHQIPERI 0-0 SUEDI
Sun Sep 07, 2008 12:01 am nga Admin

» Fitorja nė transfertė, njė ogur i mirė pėr Laēin
Sat Sep 06, 2008 11:57 pm nga Admin

» """"GRUPI 1""""
Fri Sep 05, 2008 7:21 pm nga Admin

IFORNACIONE SPORTIVE
LACI FITON ME TERBUNIN
Sun Sep 28, 2008 8:22 pm nga Admin
Fitore tė ngushtė arriti Laēi me Turbinėn. Nė fillim miqtė kanė kaluar pėrpara,duke shėnuar pas njė kundėrsulmi me Sadikun.Mė pas reagimi i vendėsve ka qenė i shpejtė dhe nė tė 37-ėn minutė Ivanaj ka barazuar pas njė topi tė artė nga Lini. Nė fund tė pjesės sė parė kurbinasit gjejnė avantazhin me Tanushin.Nga pika e bardhė,kapiteni ka shėnjestruar saktė pėr njė 2-1 tė pjesės sė parė.Pjesa e dytė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
LAC MUNGESA E VETME ESHTE VETEM TRANJERI
Thu Sep 18, 2008 5:49 pm nga Admin
Vijon tė qėndrojė zbuluar pankina laēiane. Edhe dje skuadra u stėrvit nga Ardian Laska, duke konfirmuar pėrfundimisht largimin e Ilir Gjylės. Nė fakt lushnjari bėri me dije qė tė hėnėn se marrėdhėnia e tij me klubin bardhezi kishte marr fund. Sekretari Pashk Laska mėsohet se ka zyrtarizuar pranimin e kėrkesės sė Gjylės dhe menjėherė ėshtė vėnė nė kėrkim tė teknikut tė ri. Sipas informacionit qė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
LAC JEP DORHEQJEN TRANJERI ILIR GJYLA
Tue Sep 16, 2008 1:39 pm nga Admin
Ilir Gjyla ka dhėnė dorėheqjen nga posti i trajnerit tė Laēit. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga burime zyrtare pranė klubit kurbinas. Tekniku lushnjar i ka paraqitur dje kėtė vendim presidenti tė klubit, Pashk Laska, i cili mėsohet tė mos e ketė pranuar dorėheqjen. Gjithsesi, Gjyla e ka paraqitur kėtė vendim si tė parevokueshėm pėr shkak tė disa arsyeve familjare dhe nuk do tė tėrhiqet prapa.Tekniku …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
LACI NUK NUK SHKON ME SHUME SE 0-0 ME ADEN
Mon Sep 15, 2008 11:05 pm nga Admin
Laēi - Ada 0-0

Laēi: Bakaj, Kastrati (Koliqi 80′), Balla, Sekseri, Sefgjini, Mustafaraj (Hima 70′), Lini, Nimani, Tanushi, Ivanaj, Kola.
Trajner: I.Gjyla.
Ada: Dervishaj, Nika, Tafaj, Kraja, Ferlushkaj (Gjini 70′), Verri, Smakaj, Beqiri, A.Nika, Lleshi, Ndoja. Trajner: K.Krepi.
Gjyqtarė: E.Jorgji, A.Mahmuti, E.Ganxhi (Elbasan)
Karton i verdhė: Kraja

Laēianėt, pėr shkak …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Fitorja nė transfertė, njė ogur i mirė pėr Laēin
Sat Sep 06, 2008 11:57 pm nga Admin
Skuadra kurbinase, qė kėtė sezon ėshtė njė kandidate serioze pėr njė kategori mė lart, e ka nisur nė mėnyrėn mė tė mirė kampionatin. Laēianėt kanė thyer njė “tabu” qė nė javėn e parė, atė tė fitoreve jashtė fushe. Kujtojmė qė gjatė sezoneve tė fundit Laēi ka vuajtur shumė nga “sėmundja” e rezultateve jo tė mira nė transfertė. Nė kėtė sens, fitorja 1-0 nė Librazhd me Sopotin ėshtė njė ogur i mirė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
REZULTATE LIVE
 
RADIO OLINE
SITE LOJTARESH
GJERMANI
Altin Lala
Ervin Skela
Edmond Kapllani
Faton Toski
Fatmir Vata
Jahmir Hyka
Njazi Kuqi
Adrian Gjokaj
Skerdilajd Curri
Bekim Kastrati
Mergim Mavraj
Alban Ramaj
Shaban Ismaili
ITALI
Erion Bogdani
Igli Tare
Valon Behrami
Saimir Ujkani
Edgar Cani
Rijat Shala
Altin Shala
GREQI-QIPRO
Edvin Murati
Alban Bushi
Kristi Vangjeli
Altin Haxhi
Arjan Beqaj
Klodian Duro
Isli Hidi
FRANCE
Lorik Cana
SUEDI
UKRAINE-RUSI
Ervin Bulku
Henri Ndreka
Dorian Bylykbashi
Ilion Lika
Armend Dallku
Debatik Curri
Ahmed Jonuzi
SHQIPERI
Devi Mukaj
Migen Memelli
Erion Xhafa
Ilion Lika
Elis Bakaj
Andi Lila
AUSTRI
Hamdi Salihi
Emin Sulimani
Ronald Gercaliu
Besian Idrizaj
ANGLI
Besart Berisha
BELGJIKE
Besnik Hasi
Statistikat
Forumi ka 4 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri djal-lacjan

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 11 artikuj v 10 temat
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 39 mė Mon Aug 30, 2010 8:08 am
FAQE PARTNERE Kontakto : fklaci@hotmail.it